Medewerkers

 

 Medewerkers van het Leids Papyrologisch Instituut:

Dr. Koen Donker van Heel
0,5 Universitair Docent Demotische en Abnormaal-Hiëratische Papyrologie
Tel.: 071-527 1909
E-mail: k.donker.van.heel@hum.leidenuniv.nl of koen.donkervanheel@online.nl



Dr. F.A.J. (Cisca) Hoogendijk
0,8 Universitair Docent Griekse Papyrologie
Tel.: 071-527 2906
E-mail: F_A_J_Hoogendijk@library.leidenuniv.nl
Spreekuur op afspraak (per e-mail)

 



Dr. Eline Scheerlinck
0,5 Onderzoek- en onderwijsmedewerker
Tel.: 071-527 1909
E-mail: e.scheerlinck@hum.leidenuniv.nl


Student-assistent: Astrid E. Hamberg
Student OCMW (Breed met Grieks)
E-mail: a.e.hamberg@hum.leidenuniv.nl

 

Medewerkers op afstand:

Prof. Dr. Arthur M.F.W. Verhoogt
Professor of Papyrology and Greek, University of Michigan
Affiliated Researcher of the Leiden Papyrological Institute
E-mail: a.m.f.w.verhoogt@hum.leidenuniv.nl



Prof. Dr. Klaas A. Worp
Emeritus hoogleraar Griekse Papyrologie
Tel.: 071-527 2848
E-mail:  kaworp@zonnet.nl


Laatst Gewijzigd: 08-09-2016